Start Aktualności Wiadomości archiwalne Kaszkiet 2015 - cz. 2. - Targi Runa Leśnego
Kaszkiet 2015 - cz. 2. - Targi Runa Leśnego PDF Drukuj Email
Czwartek, 08 Październik 2015 18:47

27.09.2015 r. spotkaliśmy się ponownie, tym razem na terenie Powiatowego Centrum Kulturalno-Rekreacyjnego we Włoszczowie, na Włoszczowskich Targach Runa Leśnego. Już od godziny 14.00 na tereny przyległe do Centrum przybywały tłumy ludzi.

Targom towarzyszyły: konkurs na najlepsze stoisko, konkurs kulinarny "Smaki ziemniaka", występy artystyczne, degustacje potraw z ziemniaka i runa leśnego oraz konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Konkurs Kulinarny "Smaki ziemniaka 2015", który odbył się podczas Jesiennego Festiwalu Produktów Regionalnych "Kaszkiet 2015" wygrali:
I miejsce: Stowarzyszenie "Wielu Pokoleń Jesteśmy Solą Tej Ziemi"
II miejsce: Stowarzyszenie " Włoszczowa Na Obcasach"
III miejsce: ZSP nr 3 im. S.Staszica we Włoszczowie.

Gratulujemy!!!!!
Potrawy przepyszne i ślicznie podane.
Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie konkursem i zaangażowanie w przygotowanie potraw na miejscu imprezy.

Oto przegląd potraw:

A tak wręczano nagrody: