Parada Schumana PDF Drukuj Email

Dyrektorzy Szkół,

Nauczyciele,

Druhny i druhowie drużynowi

W ramach „Majówki Europejskiej” odbędzie się Parada Schumana, występy artystyczne i Święto Flagi.

Do udziału w Paradzie Schumana zapraszamy reprezentacje szkół (klas), drużyny harcerskie i zuchowe. To właśnie te delegacje przemaszerują ulicami Włoszczowy reprezentując kraje Unii Europejskiej.

Co trzeba zrobić, wziąć udział w Paradzie Schumana? Po pierwsze trzeba wejść na stronę http://stronydladzieci.waw.pl/zhp/index.php, po drugie wybrać z rozwijającej się listy nazwę kraju, który się chce reprezentować i wypełnić resztę wymaganych danych. Nazwa kraju, który wybierzecie zniknie z rozwijanej listy po zapisaniu Waszych danych. Zatem im wcześniej, tym większy wybór.

Po zgłoszeniu trzeba się zabrać do przygotowania krótkiej prezentacji kraju, który wybraliście. Może to być piosenka, taniec, wiersz, krótka scenka itp., którą w czasie parady zaprezentujecie na scenie na pl. Wolności. Prezentacja może trwać max 5min.

Zapraszamy do tej wspólnej zabawy. Szczegóły przekażemy zainteresowanym
po otrzymaniu zgłoszenia.

Prosimy o dokonanie zgłoszenia do 22 kwietnia 2016.

Dla 5 najlepszych grup atrakcyjne nagrody. Grupa nie może przekraczać 30 osób; ocenie podlegać będzie:

- wygląd i przejście grupy (stroje i rekwizyty związane z prezentowanym krajem)

- prezentacja kraju na scenie i w czasie przemarszu (np. piosenki)

Organizatorzy parady:

Zmieniony: Czwartek, 28 Kwiecień 2016 09:19