Start Aktualności Wiadomości archiwalne Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy "Region Włoszczowski" podjęło istotne decyzje.
Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy "Region Włoszczowski" podjęło istotne decyzje. PDF Drukuj Email
Czwartek, 22 Grudzień 2011 00:00
W dniu 9 grudnia obradowało Walne Zebranie Członków LGD "Region Włoszczowski", które podsumowało czteroletni okres działania stowarzyszenia, dokonało zmian w Statucie LGD i wybrało nowe władze. W statucie do obszaru działania LGD dodano Gminę Gidle, która w listopadzie br. przystąpiła do stowarzyszenia. Inną zmianę w statucie było poszerzenie Zarządu o dwie osoby.
Prezesem LGD ponownie wybrano panią Krystynę Ciulęmba, wiceprezesami zostali Stanisław Herej i Cezary Huć, a skarbnikiem Wiktor Krotla. Przewodniczącą Rady LGD ponownie wybrano Wandę Fiecek - Popczyk. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Michał Nowak.
Obrady Walnego Zebrania Członków zaszczycili swoją obecnością m. in. Starosta Włoszczowski - Zbigniew Matyśkiewicz, wójt Gminy Kluczewsko - Rafał Pałka i wójt Gminy Secemin - Sławomir Krzysztofik.
Pełne składy władz LGD w zakładce "Władze LGD "Region Włoszczowski"".
Zmieniony: Wtorek, 30 Lipiec 2013 14:06